درباره پاپیتال

اولین عرضه کننده لوازم آرایش و مراقبت از پوست ارگانیک در ایران

شرکت «ایرانیان پاپیتال» در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۸ تأسیس و ثبت گردید. این شرکت، اولین عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک در کشور است و در حال حاضر تنها شرکت آرایشی و بهداشتی است که به طور تخصصی و منحصراً به عرضه محصولات ارگانیک می پردازد. تمامی محصولات عرضه شده توسط شرکت پاپیتال، دارای برترین استانداردهای بین المللی ارگانیک هستند.

شرکت پاپیتال با بهره گیری از دانش حرفه ای گروهی از داروسازان، پزشکان و متخصصین آرایشی و بهداشتی و با اهداف زیر فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز نیز همین خط مشی را دنبال کرده است:

  • معرفی مواد شیمیایی مختلف به کار رفته در محصولات آرایشی و بهداشتی به مصرف کنندگان
  • ایجاد آشنایی با خطرات مصرف روزمره بسیاری از این مواد که متأسفانه استفاده از آن ها در اغلب محصولات به امری عادی تبدیل شده است.
  • معرفی و گسترش فرهنگ استفاده از محصولات طبیعی و به ویژه محصولات ارگانیک در میان جامعه ایرانی، همگام با گسترش آن در جوامع پیشرفته.
  • معرفی برترین محصولات دنیا در این دسته که دارنده گواهی ها ی تضمین کیفیت و سلامت و نیز جوایز متعدد از معتبرترین نهادهای جهانی هستند، به جامعه ایرانی.
  • و در نهایت کمک به سلامت و زیبایی جامعه ایرانی با استفاده از برترین محصولات آرایشی و بهداشتی روز دنیا که در شأن مصرف کننده ایرانی باشند.

متخصصین شرکت «ایرانیان پاپیتال» در جهت نیل به این اهداف در سال های اخیر اقدام به جستجو، شناسایی و بررسی کارشناسانه بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی دنیا در قالب برندهای سرشناس و شناخته شده در کلاس جهانی نموده اند و از میان آن ها چند برند معتبر را که از نظر متخصصین این شرکت حائز شرایط لازم سلامت و کیفیت بودند را جهت عرضه در کشور برگزیدند. در حال حاضر نمایندگی انحصاری فروش این محصولات در ایران و کشورهای همسایه در اختیار شرکت «ایرانیان پاپیتال» می باشد.

همچنین متخصصین این شرکت در جهت افزایش آگاهی مصرف کنندگان در راستای اهداف ذکر شده، اقدام به گردآوری و ترجمه مطالب مرتبط بسیاری نمودند که به روش های مختلف مثل تهیه بروشور، تهیه خبرنامه و نیز از طریق همین وب سایت و در قسمت اخبار و مقالات سایت به مرور در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

امید است با تلاش و کوشش مسئولان شرکت و همراهی مردم عزیزمان بتوانیم قدمی در ارتقای سلامت و فرهنگ آن در کشور عزیزمان برداریم.