آلگاماریس Algamaris

اولین ضدآفتاب ارگانیک در کشور

محافظت کامل در برابر آفتاب، با سالمترین ضدآفتاب دنیا

آلگاماریس محصولی فوق العاده از یک کمپانی بزرگ و مطرح فرانسوی به نام بیاریتس است. بیاریتس نام شهری ساحلی و بسیار زیبا در جنوب غربی فرانسه است که در عین حال یکی از قطب های موج سواری دنیاست.

محصولات ضد آفتاب آلگاماریس، ویژگی های منحصر به فردی دارند که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می شود:

  • تمامی محصولات ضد آفتاب آلگاماریس، ارگانیک و فاقد هرگونه ماده شیمیایی مضر هستند.
  • محصولات ضد آفتاب آلگاماریس استانداردهای COSMEBIO و ECOCERT را دارند که جزء معروفترین استانداردهای ارگانیک در جهان هستند.
  • محصولات ضد آفتاب ارگانیک آلگاماریس حاوی یک ماده آنتی اکسیدان انحصاری و بسیار قوی به نام آلگاگوریا هستند که باعث حفاظت کامل از پوست در برابر رادیکال های آزاد و اشعه UV می شود. اثر آنتی اکسیدانی این ماده که از نوعی جلبک دریایی به دست می آید، دست کم سیزده برابر قوی تر از آنتی اکسیدان های رایج در سایر محصولات آرایشی و بهداشتی است.
  • سایز تمامی ذرات تشکیل دهنده ضدآفتاب های آلگاماریس، بزرگتر از ۱۵۰نانومتر است و درنتیجه هیچ گونه خطری برای سلامت انسان و محیط زیست ندارند.
  • در هیچ یک از مراحل تولید ضدآفتاب های ارگانیک آلگاماریس، آزمایشی بر روی حیوانات صورت نمی گیرد.
  • تمامی ضدآفتاب های آلگاماریس قابل استفاده برای گیاهخواران و وگان هاست. به جز استیکهای ضد آفتاب که آنها هم فقط حاوی موم زنبور عسل هستند و غیر از آن هیچ نوع ماده حیوانی دیگری ندارند.
  • ضدآفتاب های ارگانیک آلگاماریس از مواد کاملا طبیعی و مینرال برای اثر ضدآفتاب استفاده می کنند که بر خلاف بسیاری از ضدآفتاب های دیگر، هیچ واکنش شیمیایی در سطح پوست و یا با سلولهای پوستی انجام نمی دهند.
  • آلگاماریس علاوه بر محافظت کامل در برابر UVB، در برابر UVA هم به طور کامل از پوست محافظت می کند. ضدآفتاب های ارگانیک آلگاماریس کاملا بر اساس توصیه های ANSM (آژانس ملی دارو و محصولات سلامتی فرانسه) تولید می شوند و بر همین اساس نسبت PPD/SPF در تمام ضدآفتاب های آلگاماریس بیش از ۱/۳ است که نشان دهنده محافظت کامل در برابر UVA است.

توضیحات بیشتر و کامل تر در ارتباط با ویژگی های محصولات ضدآفتاب ارگانیک آلگاماریس و همچنین پاسخ به سوالات رایج را می توانید در بخش مقالات وبسایت ببینید. همچنین برای آشنایی بیشتر با هر یک از محصولات، روی محصول مورد نظر در بخش محصولات کلیک نمایید.

کمپانی پاپیتال (Papital Co) نماینده انحصاری کمپانی بیاریتس و محصولات ضدآفتاب ارگانیک آلگاماریس در ایران