زویی ارگانیک Zuii organic

صورتتان را با گلها بیارائید..

محصولات آرايشی «زويی ارگانيک» با بهره گیری از طبيعت و با استفاده از گل های ارگانیک و مواد موثره موجود در آنها توليد می شوند. مجموعه ای منحصر به فرد با بالاترين استانداردهای گیاهی و ارگانیک، از جمله NASAA ،COSMOS، استاندارد ارگانیک استرالیا (OFC) و استاندارد Cruelty free مبنی بر عدم آزمایش بر روی حیوانات.

«زویی ارگانیک» برای تولید محصولاتش تنها از رنگدانه های موجود در گل های ارگانیک، روغن های گياهی ارگانیک، ویتامین ها و املاح معدنی موجود در گیاهان ارگانیک استفاده كرده است و طيف گسترده ای از زيباترین رنگ های آرایشی را به وجود آورده كه به شما اين امكان را می دهد تا هر آن چه از زیبایی می خواهيد، بر روی صورتتان بيافرينيد. اين محصولات ارگانیک بی نظير علاوه بر خلق زیبایی، باعث تقويت، بهبود و حفظ سلامت پوست نيز می شوند. همچنين مواد به كار رفته در آن ها حافظ سلامت انسان و محيط زيست نيز مي باشد.
زویی در راستای عشق به طبیعت و زندگی سالم، خود را متعهد دانسته و مي داند تا تمامی محصولاتش فاقد هر نوع ماده مضر، از جمله مواد پتروشیمیایی، پارابن، تالک، مواد تغييريافته ژنتيكی و غيره باشد. همچنین لوازم آرایش ارگانیک «زویی ارگانیک» برای گیاهخواران و افراد وگان نیز قابل استفاده است و عمده محصولات این برند، دارای نشان Vegan هستند.

کمپانی پاپیتال (Papital Co) نماینده انحصاری «زویی ارگانیک» در ایران و خاور میانه

با کلیک بر روی هر یک از دسته های زیر، با محصولات «زویی ارگانیک» بیشتر آشنا شوید: 

لوازم آرایش ارگانیک از جنس گلها

لوازم پایه آرایش

محصولات پایه آرایش زویی ارگانیک

لوازم آرایش صورت

محصولات آرایش صورت زویی ارگانیک

لوازم آرایش چشم و ابرو

محصولات آرایش چشم و ابروی زویی ارگانیک

لوازم آرایش لب

محصولات آرایش لب زویی ارگانیک

برس های آرایشی

برس های آرایشی زویی